Filtruj

Praca Mlodziez - Kutno

1-2 z 2 ofert pracy

MUZYKOTERAPEUTA

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIEPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE
Kutno

Zakres obowiązków: Diagnozowanie możliwości i potrzeb dzieci i młodzieży,realizacja indywidualnych i grupowych programów terapeutycznych,dokumentowanie pracy. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kurs kwalifikacyjny z zakresu muzykoterapii,doświadczenie zawodowe-mile wi...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

EURO-MEDICA SP. Z O.O.EURO-MEDICA SP. Z O.O.
Kutno

Zakres obowiązków: Twój zakres obowiązków: prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych dla dzieci i młodzieży (do 21 roku życia), współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. To oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się przychodni medyczne...

08.05.202408.05.2024