Filtruj

Praca Modelowanie - Skarżysko-Kamienna

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: -mycie głowy, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, pielęgnacja -dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 wykonywanie zabiegów fryzjerskich (mycie, czesanie, strzyżenie, farbowanie)...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier/Projektant 2D/3D

LIBRA KATARZYNA BRZEZIŃSKA-WOŹNIAKLIBRA KATARZYNA BRZEZIŃSKA-WOŹNIAK

Firma LIBRA zatrudni inżyniera projektowania 2D/3D. Praca w pełnym wymiarze godzin preferowana, w siedzibie firmy. Wymagania : -znajomość obsługi programów AutoCAD lub Draftsight, -znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, -znajomość rysunku technicznego, -znajomość języka angielskiego w...

29.03.202429.03.2024

Specjalista ds. Sprzedaży

MONIKAMONIKA
Starachowice

Poszukujemy pozytywnych i energicznych pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi klienta. Studio Figura to globalny koncept modelowania sylwetki. To także skuteczny i kompleksowy model salonu fitness/wellness. Zapraszamy Cię do naszego świata. Jeśli: • Jesteś pozytywnie nastawiona do życia...

13.04.202413.04.2024
od 4200 zł