Filtruj

Praca Modern Bud

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Gdańsk

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:MŁODSZY SPECJALISTA DS. PRZYGOTOW...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA W BAZIE LOGISTYCZNEJ / MAGAZYNIER

MODERNA HOME SP. Z O.O.MODERNA HOME SP. Z O.O.
Pszczółki

Zakres obowiązków: - Dbałość o bieżące utrzymanie w gotowości technicznej całego taboru, będącego na stanie Bazy Sprzętu, zapewniając bezpieczną jego obsługę - Prowadzenie rejestrów sprzętu oraz materiałów budowlanych znajdujących się na terenie Bazy - Nadzór nad prowadzeniem gospodarki remontowo-ko...

02.05.202402.05.2024

Ekipy budowlane, pracownicy ogólnobudowlani Bielsk Podlaski

MODERN HOUSE SP. Z O.O.MODERN HOUSE SP. Z O.O.
Bielsk Podlaski

Firma Modern House sp. z o.o. poszukuje ekip budowlanych do budowy domów i obiektów. Jeżeli masz firmę budowlaną albo ekipę budowlaną albo szukasz pracy i masz doświadczenie zapraszam do kontaktu. 50*******23 lub 50*******91...

18.07.202318.07.2023