Filtruj

Praca Moje Miasto - Chełm

Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED - Key Account Manager

nowa oferta
LEDOLUX POLAND SP. Z O.O.LEDOLUX POLAND SP. Z O.O.
Chełm

Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED - Key Account Manager Chełm, lubelskie Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED - Key Account Manager Chełm Chełm, lubelskie, Polska Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetle...

25.05.202425.05.2024

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy

nowa oferta
GO-LEASING SP. Z O.O.GO-LEASING SP. Z O.O.
Chełm

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Chełm, lubelskie Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Chełm Chełm, lubelskie, Polska Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Twój zakres obowiązków Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej....

MYSŁOWICE - Kompletacja zamówień 30.00 zł/br. Spożywka

nowa oferta
TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Chełm Śląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera lub praca z systemem voice peak. • Przyjmowanie dostaw; • Załadunek i rozładunek nośników transportowych; • Gotowość do dwumiesięcznego szkolenia. WYMAGANIA: • Wiek min. 18 lat; • Książeczka sanepidowska lub możliwość jej uzyskania;...

24.05.202424.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0558 s