Filtruj

Praca Moje Miasto - Rypin

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

CEDROB S. A.CEDROB S. A.
Rypin

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.Jednym z najważniejszych dzi...

17.05.202417.05.2024

DOSTAWCA BRODNICA GLOVO 20-45zł/h Brutto

PTD PARTNERPTD PARTNER
Brodnica

DOSTAWCA BRODNICA GLOVO 20-45zł/h Brutto PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo.Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.Jesteśmy we wszystkich miastach, w których działa platforma Glovo. WYMAGANIA:•Ukończone 18 lat•Pojazd (rower, skuter, sam...

21.05.202421.05.2024

PRACOWNIK ROZBIORU MIĘSA

ZAKŁADY MIĘSNE OLEWNIK SP. Z O.O.ZAKŁADY MIĘSNE OLEWNIK SP. Z O.O.
Sierpc

Zakres obowiązków: Pracownik rozbioru mięsa - praca polegająca na oddzielaniu mięsa od kości szynki, schabu, obróbce mniejszych elementów półtuszy wieprzowej. Praca na dwie zmiany po 8 godz., start o 5:00, od pon. do pt. Co oferujemy? stabilność zatrudnienia, umowę o pracę, wsparcie zespołu, motywac...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0754 s