Filtruj

Praca Moje Przedszkole - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Psycholog pedagog specjalny przedszkole

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Poznań

Poszukujemy specjalistów do wczesnego wspamagania min np; pedagog, psycholog, pedagog specjalny logopeda itp. pokrewne kierunki studiów do pracy z dziecmi z orzeczeniem autyzm.Praca 1 w tygodniu godziny do ustalenia ....

29.05.202429.05.2024

Zatrudnimy Pedagoga specjalnego do przedszkola w Luboniu

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TAJEMNICZA WYSPA W LUBONIUNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TAJEMNICZA WYSPA W LUBONIU
Luboń

Zatrudnimy Pedagoga specjalnego do Niepublicznego Przedszkola Tajemnicza Wyspa w Luboniu na 6 godzin dziennie. Praca od zaraz. tel. 694-994-700...

03.06.202403.06.2024

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE W SIEDLCUPRZEDSZKOLE W SIEDLCU
Siedlec

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu, prowadzenie badań i diagnoz,podejmowanie działań , wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego zgodnie z rozporządzeniem,praca w niepełnym wymiarze czasu pracy 9/22 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wy...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1007 s