Filtruj

Praca Monika - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Lektor języka niemieckiego (online)

QUICKLIPSQUICKLIPS
Bełchatów

Cześć!Szukamy do naszego teamu lektora germanisty języka niemieckiego do nauczania. Na początku do 5h tygodniowo, docelowo od 8 do 25 zajęć tygodniowo - tak jak preferuje lektor.Umowa zlecenie: Pierwsze dwa miesiące stawka 53 zł brutto za zajęcia 45 minutowe. Później 55-60 zł brutto w zależności od ...

28.04.202428.04.2024

Lekarz dentysta - endodonta

MONIKAMONIKA
Bełchatów

Nowoczesny gabinet stomatologiczny zatrudni lekarza dentystę ze specjalizacją lub z zamiłowaniem do leczenia kanałowego Pacjenci prywatni, gabinet dobrze wyposażony, mikroskop leica, cbct, mikrosilnik endodontyczny, gutaperka na gorąco....

18.04.202418.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

nowa oferta
COMPTABILITE USŁUGI KSIĘGOWE MONIKA MOSIEWICZCOMPTABILITE USŁUGI KSIĘGOWE MONIKA MOSIEWICZ
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: wprowadzanie i dekretowanie dokumentów, raportowanie okresowe, weryfikacja ksiąg i ewidencji, dbanie o porządek, nadzór nad zasobami materiałowymi, obsługa klienta; Praca 3 dni w tygodniu. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - śr...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0398 s