Filtruj

Praca Monitoring - Ostrołęka

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Ostrołęka

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Ostrołęka

Opis obowiązków: Analizowanie zdarzeń na obiekcie, prowadzenie ich rejestru Kontrola zabezpieczeń Obserwacja monitoringu sklepowego Zgłaszanie do kierownictwa sklepu zauważonych nieprawidłowości lub prób kradzieży Interwencja w przypadku zauważenia próby kradzieży Wymagania: Kultura osobista ...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony - Budowa

JOANNAJOANNA
Ostrołęka

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony - Obiekt - Budowa Miejsce pracy: Ostrołęka ul. Krańcowa Główne zadania: Ochrona mienia; Obchody na terenie obiektu; Obsługa Monitoringu Wymagania ...

10.07.202310.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - Różan

Różan

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

10.06.202410.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0216 s