Filtruj

Praca Montaz Okien Drzwi - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Dam pracę - firma budowlana

JANJAN
Szczecin

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów, elewacji). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). O...

25.05.202425.05.2024
od 12000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter do montażu przemysłowych stalowych hal, praca od zar

JAROCKI-BAUJAROCKI-BAU
Szczecin

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, bezpłatne zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego brygadzisty!Monter do montażu przemysłowych stalowych hal, praca od zaraz ! Lokalizacja: Hamburg* Zakres obowiązków: - praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej- prace montażowe hal s...

24.05.202424.05.2024

Praca dla montażysty okien

MAGDALENA SWOBODAMAGDALENA SWOBODA
Szczecin

Poszukujemy montażysty okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet. Od kandydata oczekujemy : - doświadczenia w branży lub chęci do przyuczenia - odpowiedzialności, sumienności - pozytywnego nastawienia i chęci do pracy Ze swojej strony gwarantujemy : - umowę o pracę - pewne i wypłacane na czas wyna...

21.05.202421.05.2024
od 7500 zł