Filtruj

Praca Montaz Okien - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY R55/0941-451/24

GUZIEJEWSKI BUD - MONIKA GAWRYSIAKGUZIEJEWSKI BUD - MONIKA GAWRYSIAK
Włocławek

Zakres obowiązków: szpachlowanie, malowanie, montaż okien Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DAM PRACĘ - pracownik ogólnobudowlany na terenie Niemiec

KINGA BĘDZIAKKINGA BĘDZIAK
Włocławek

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY – PRACA NA TERENIE NIEMIEC Firma INWEST-BANN Sp. z o.o . zatrudni osoby na stanowisko: PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Charakterystyka stanowiska: - malowanie - tynkowanie - drobne naprawy - prace wykończeniowe - montaż okien i drzwi - prace porządkowe Wymagania: - um...

17.04.202417.04.2024

Montażysta drzwi i podłóg

BEL-POLBEL-POL
Włocławek

Sklep BEL-POL z siedzibą we Włocławku przy ul. Wiejskiej 24 przyjmie montażystę:- drzwi zewnętrznych, wewnętrznych oraz okien, - montaż paneli podłogowych, podłóg vinylowych, podłóg drewnianych, Wymagane:- doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętności manualne, - niezbędny sprzęt do wykonania...

11.03.202411.03.2024