Filtruj

Praca Montaz Plyt - Rabka-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Rabka-Zdrój. Poszukiwany pracownik ogólnobudowlany

GLOBAL HOUSE CONSTRUCTION SP. Z O.O.GLOBAL HOUSE CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Rabka-Zdrój

Firma Global House Construction mieszcząca się w Rabce-Zdrój zajmująca się budową prefabrykowanych domów szkieletowych. Zatrudni pracownika do prac ogólnobudowlanych, montażu prefabrykowanych konstrukcji domów szkieletowych, oraz do późniejszego doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego. Masz dośw...

03.06.202403.06.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

ZDZISŁAW HANDZEL KAM-BUD USŁUGI KAMIENIARSKIE-OGÓLNOBUDOWLANEZDZISŁAW HANDZEL KAM-BUD USŁUGI KAMIENIARSKIE-OGÓLNOBUDOWLANE
Rabka-Zdrój

Zakres obowiązków: przygotowanie materiału do montażu kamienia, pomoc w montażu płyt kamiennych, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - praca w grupie Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie. Solidność. Miejsce wykony...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz, Monter płyt GK, Glazurnik, Francja

AGENCJA PRACY KAJAAGENCJA PRACY KAJA
Nowy Targ

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta we Francji, w okolicach Chambery, rekrutujemy pracowników na stanowiska STOLARZ, MONTER PŁYT GK, GLAZURNIK.Liczba wakatów: 4Lokalizacja: Francja, okolice ChamberyZakres prac:Czytanie rysunków technicznych i na ich podstawie montaż:podwieszanych sufitów (...

13.05.202413.05.2024