Filtruj

Praca Montaz Rolet - Brzesko

1-2 z 2 ofert pracy

Ekipa montażowa - montaż rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych

JUSTYNAJUSTYNA
Brzesko

Firma P.H.U MARK SP Z O.O. poszukuje samodzielnej ekipy montażowej do stałej współpracy. Zakres obowiązków obejmuje montaż stolarki w tym głównie rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych. Wymagamy: Doświadczenia w montażu stolarki. Posiadania własnego sprzętu. Wysokiej kultury osobistej. Ofer...

14.08.202414.08.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MONTER OKIEN, DRZWI, ROLET (O)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA UNI-MAR MAREK GŁUSZAKFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA UNI-MAR MAREK GŁUSZAK
Tarnów

Zakres obowiązków: poprawne wykonywanie zleconych prac, zgodne z wymaganiami ITB Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie, min. 1 rok doświadczenia w montażu i serwisowaniu okien, drzwi i rolet, doświadczenie w pracy w zespo...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0319 s