Filtruj

Praca Montaz Stolarki - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcyjny działu PCV

nowa oferta
TERMA SP. J.TERMA SP. J.
Słupsk

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości stolarki PCV i aluminiowej. W związku z rozwojem firmy oraz działu okiennego poszukujemy osoby na stanowisko pracownika produkcji działu PCV. Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Monta...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik montażysty okien

PATRYKPATRYK
Słupsk

Witam, Firma poszukuje pracownika na stanowisko pomocnika montażysty stolarki okienno-drzwiowej. Praca delegacyjna - tylko na terenie kraju. Praca w grupach 2-3 osobowych, opłacone hotele i transport. Umowa o pracę, wynagrodzenie 4600 na rękę....

31.05.202431.05.2024
od 4600 zł

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA TOP ANDRZEJ DWULITFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA TOP ANDRZEJ DWULIT
Słupsk

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, montaż stolarki okiennej i drzwiowej; praca Słupsk i okolice; okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia; godz. pracy 8-16 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie zawodowe...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0344 s