Filtruj

Praca Montaz Urzadzen - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn na produkcji - Kluczbork - Praca OD ZARAZ!

nowa oferta
INFOPROGRESSO2023INFOPROGRESSO2023
Kluczbork

OPIS Progresso Consulting HR - jako Agencja Pracy dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym - poszukujemy osób na stanowisko: UWAGA! UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ - OD RAZU NA 12 MIESIĘCY. Operator Produkcji Miejsce pracy: Kluczbork Za co będziesz odpowiadać? Obsługę ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta ds. OZE

nowa oferta
NEX ENERGYNEX ENERGY
Kluczbork

Doradca klienta ds. OZE Miejsce pracy: Kluczbork Twój zakres obowiązków spotkania z Klientami (B2B, B2C) aktywna sprzedaż wysokiej klasy kompleksowych rozwiązań z dziedziny OZE: instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła wykonywanie audytów oraz dobór spersonalizowanego rozwiązania do...

03.06.202403.06.2024

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

nowa oferta
Przedmość

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków. Prace porządkowe. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0643 s