Filtruj

Praca Montazysci - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant w branży OZE

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O.FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O.
Bełchatów

Twój zakres obowiązków Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji: kolektorów słonecznych, kotłów CO, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasze wymagania Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe) lub pokrewne; Min. 1 rok doświadczenia jako serwisant, konserwator, m...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTAŻYSTA STOLARKI PCV

KĘPA ROBERT FIRMA PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWA KĘPAKĘPA ROBERT FIRMA PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWA KĘPA
Stobiecko Szlacheckie

Zakres obowiązków: montaż okien Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Monter stolarki budowlanej* umiejętność - Prawo jazdy kat.B...

24.05.202424.05.2024

Poszukiwany stolarz/montażysta

OLIWIAOLIWIA
Borowiecko-Kolonia

Firma FORNIRO poszukuje osób na stanowiska: Stolarz Montażysta Szukamy osób z doświadczeniem, którzy potrafią rozpisywać, skręcać meble, jak i montować. Gwarantujemy umowę o pracę, miła i przyjazna atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu w wiadomoś...

13.05.202413.05.2024
od 7000 zł