Filtruj

Praca Montazysta Konstrukcji Stalowych - Natolin

1-2 z 2 ofert pracy

MONTAŻYSTA SKRĘCANYCH LEKKICH KONSTRUKCJI STALOWYCH

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Natolin

Numer oferty: StPr/24/0774Obowiązki:montaż konstrukcji stalowej za pomocą połączeń skrecanych; weryfikacja geometrii skręcanych elementówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:czytanie rysunków technicznychWykształcenie:średnie zawodoweWymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

21STOPNI ADD SP. Z O.O.21STOPNI ADD SP. Z O.O.
Natolin

Zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowej za pomocą połączeń skrecanych; weryfikacja geometrii skręcanych elementów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wó...

27.06.202427.06.2024