Filtruj

Praca Montazysta Okien - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

MONTAŻYSTA STOLARKI ALUMINIOWEJ

POLBUD TOMASZ SZCZEPAŃSKIPOLBUD TOMASZ SZCZEPAŃSKI
Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe montaż okien na hali produkcyjnej w Rzeszowie...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/2640Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:montaż okien na hali produkcyjnej w RzeszowieMiejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Montażysta drzwi i okien

KAROLKAROL
Rzeszów

Poszukuje montażysty do montażu drzwi okien i bram garażowych. Zapewniam dojazd do miejsca pracy, praca głównie na terenie Rzeszowa i okolic. Miłe widziane prawo jazdy kat. B....

24.08.202324.08.2023
od 28 zł