Filtruj

Praca Montazysta Paneli

Wynagrodzenie
Montazysta Paneli - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Montażyści / ekipy budowlane

nowa oferta
ACTIVE LINEACTIVE LINE
Lublin

Jeśli masz brygadę montażystów z doświadczeniem lub masz firmę, która działa w branży budowlanej, to ta oferta współpracy może Cię zainteresować! W związku z rozwojem naszej firmy i coraz większą ilością zamówień na place zabaw i siłownie zewnętrzne, poszukujemy osób, które zajmą się kompleksową bud...

10.05.202410.05.2024

Fabryka mebli zatrudni pracowników - wiele stanowisk

nowa oferta
ADRIANADRIAN
Radomsko

Fabryka mebli poszukuje pracowników,mężczyzn, mile widziane osoby z doświadczeniem w branży stolarskiej jak również osoby bez doświadczenia chętne do nauki zawodu. Poszukujemy osób na stanowiska takie jak: Operator maszyn szlifujących Operator CNC Lakiernik / pomocnik lakiernika Montażysta Oper...

Umowa o pracęumowa o pracę

Montażysta pokryć dachowych (panele warstwowe) i ścianowych

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych montażystów pokryć dachowych i ścianowych. Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za montaż paneli warstwowych (lub innych odpowiednich paneli) oraz montaż blach. Obowiązki: Montaż różnych rodzajów paneli, takich jak panele warstwowych, oraz montaż profili ...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0119 s