Filtruj

Praca Montazysta Stolarki Okiennej - Tworków

1-2 z 2 ofert pracy

Montażysta Stolarki Okiennej

GRZEGORZGRZEGORZ
Tworków

Obowiązki: -umiejętność w zakresie montażu okien -umiejętność wykonywania różnorodnych prac remontowo-budowlanych Wymagania: - Komunikatywność - Samodzielność - Prawo jazdy kat. B Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość rozwoju - Szkolenia - Zgrany zespół Wynagrodzenie podane B...

09.08.202409.08.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ - MONTAŻYSTA STOLARKI BUDOWLANEJ

PHU TECHNIKA OKIENNA RDUCH I Z. BOREK SP. J.PHU TECHNIKA OKIENNA RDUCH I Z. BOREK SP. J.
Gogołowa

Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie zawodowe, przyuczenie do zawodu, znajomość maszyn i urządzeń. Mile widziane doświadczenie. Miejsce pracy: hala produkcyjna Gogołowa. Charakterystyka pracy: prace stolarskie, montaż okien i drzwi. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: f...

27.08.202427.08.2024