Filtruj

Praca Montazysta Stolarki - Gogołowa

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Montazysta Stolarki Gogołowa - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

STOLARZ - MONTAŻYSTA STOLARKI BUDOWLANEJ

PHU TECHNIKA OKIENNA RDUCH I Z. BOREK SP. J.PHU TECHNIKA OKIENNA RDUCH I Z. BOREK SP. J.
Gogołowa

Zakres obowiązków: Wymagane wykształcenie zawodowe, przyuczenie do zawodu, znajomość maszyn i urządzeń. Mile widziane doświadczenie. Miejsce pracy: hala produkcyjna Gogołowa. Charakterystyka pracy: prace stolarskie, montaż okien i drzwi. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: f...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Montażysta stolarki okiennej i drzwiowej.

nowa oferta
KRASBAUKRASBAU
Pszczyna

Poszukujemy montażysty okien i drzwi. Jeśli jesteś doświadczonym fachowcem w zakresie montażu stolarki okiennej i drzwiowej bądź może dopiero zaczynasz swoją karierę i chcesz zdobyć cenne doświadczenie. To właśnie Ciebie szukamy! Oferujemy: Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę Zatrudnie...

14.09.202414.09.2024