Filtruj

Praca Montazysta Szyb

Wynagrodzenie
Montazysta Szyb - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Montażysta stolarki pcv i aluminium

nowa oferta
ALBUD SP. J.ALBUD SP. J.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż stolarki pcv i aluminium wykonywanie obróbek tynkarskich podstawowe prace ogólnobudowlane montaż szyb obsługa elektronarzędzi WYMAGANIA: dyspozycyjność mile widziane doświadczenie na ww stanowisku prawo jazdy kategoria B umiejętnośc pracy w zespole sumienność, dokładn...

17.05.202417.05.2024

Zakres obowiązków montaż stolarki pcv i aluminium wykonywanie obróbek tynkarskich podstawowe prace ogólnobudowlane montaż szyb obsługa elektronarzędzi Wymagania dyspozycyjność mile widziane doświadczenie na ww stanowisku prawo jazdy kategoria B umiejętność pracy w zespole sumienność, dokł...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTAŻYSTA W ZAKŁADZIE SZKLARSKIM

ZAKŁAD SZKLARSKI KOMRAUS MICHAŁZAKŁAD SZKLARSKI KOMRAUS MICHAŁ
Rybnik

Zakres obowiązków: Montaż szyb, przeszkleń, balustrad, kabin prysznicowych. Praca od 08:00 do 16:00 Może być osoba do przyuczenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...