Filtruj

Praca Montazysta - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię montażystę z prawem jazdy C lub C+E

KAROLKAROL
Gniezno

Zatrudnię osobę na stanowisko montażysty altan z prawem jazdy C lub C+E. Praca polega na montażu altan drewnianych na terenie Polski i Niemiec oraz na dostawie towarów do klientów. Wymagania: -prawo jazdy kat. C lub C+E -wykształcenie min. zawodowe -sumienność i dokładność -chęci do pracy fizy...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla montażysty

KAS-MONTKAS-MONT
Gniezno

Poszukuje montażysty gotowych parkietów i paneli podłogowych.Praca w delegacjach.Mile widziane prawo jazdy kat.BWięcej informacji udzielę telefonicznie ....

22.04.202422.04.2024

STOLARZ/MONTAŻYSTA- PRODUKCJA SCHODÓW DREWNIANYCH

ZAKŁAD STOLARSKI JASKUŁECKI MACIEJZAKŁAD STOLARSKI JASKUŁECKI MACIEJ
Nekla

Zakres obowiązków: produkcja schodów drewnianych montaż schodów drewnianych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0271 s