Filtruj

Praca Montazysta - Kołobrzeg

1-2 z 2 ofert pracy

MONTAŻYSTA KARNISZY HOTELOWYCH/KIEROWCA

POMORSKIE CENTRUM HOTELARSTWA POLONIA BARBARA PYSZNIAK-MALAREWICZPOMORSKIE CENTRUM HOTELARSTWA POLONIA BARBARA PYSZNIAK-MALAREWICZ
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Montaż karniszy i rolet sufiowych, montaż paneli do łóżek hotelowych, wieszanie i montaż zasłon, firan oraz innych dekoracji. Prowadzenie busa do 3,5 tony. Praca w godz. 8-16. Zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób spoza Kołobrzegu (bilety na autobus/bus). Wymagania: wykształcen...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fabryka mebli zatrudni osoby do pracy przy meblach

BIUROBIURO
Trzebiatów

Firma Vimobilia poszukuje osób do pracy wraz z ewentualnym przyuczeniem do wykonywanego zadania na stanowiska: składanie mebli montażysta mebli na wymiar lakiernik meblowy Nasze oczekiwania: znajomość obsługi elektronarzędzi, samodyscyplina i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespo...

20.05.202420.05.2024
od 20 zł