Filtruj

Praca Monter Aluminium - Lipno

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy montera stolarki PVC i aluminium

WIKSBUDWIKSBUD
Lipno

Opis Poszukujemy pracownika do produkcji oraz montażu stolarki PVC i aluminium. Wymagane doświadczenie oraz umiejętność samodzielnej pracy. Oferujemy: · zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. · stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę · niezbędne narzędzia do pracy · w...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter stolarki PVC i aluminium

“WIKSBUD” SP. Z O.O.“WIKSBUD” SP. Z O.O.
Lipno

Praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium....

17.04.202417.04.2024

MONTER STOLARKI PVC I ALUMINIUM

WIKSBUD SP. Z O.O.WIKSBUD SP. Z O.O.
Lipno

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Umiejętność przy produkcji i monażu stolarki....

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0254 s