Filtruj

Praca Monter Balustrad - Kozubszczyzna

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

MONTER BALUSTRAD

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALUKOLOR SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALUKOLOR SP. Z O.O.
Kozubszczyzna

Zakres obowiązków: Montowanie balustrad. Wyjazd do Warszawy 2-3 dni w tygodniu. Po okresie próbnym możliwość wyższego wynagrodzenia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - mile widziane prawo jazdy kat. B umiejętność - chęci do pracy umiejętność - brak lęku wysokości umiejętność - umie...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy monterow szkla -Belgia !

ACCENT JOBSACCENT JOBS
Lublin

Na stanowisko montera szkła w regionie Oostende poszukujemy osoby, która może wykonywać następujące zadania: - Pomiar i umieszczanie konstrukcji szklanych zgodnie ze specyfikacją - Montaż szklanych drzwi, ścian i balustrad - Bezpieczne usuwanie stłuczonego lub starego szkła - Wykonywanie prac zar...

16.05.202416.05.2024
od 60 zł