Filtruj

Praca Monter Budowlany - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

nowa oferta
Kraków

Zakres obowiązków: Prace budowlane wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, flizowanie i inne prace pokrewne. Wymiar czasu pracy: 150-220 h/miesiąc. Miejsce wykonywania pracy: ul. Kremerowska 4/14, Kraków oraz inne miejsca wskazane przez zleceniodawcę. Wymagania: wykształcenie - podstaw...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MONTER SUCHYCH TYNKÓW / SZPACHLARZ

nowa oferta
JANUSZ POLAK FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA JAN-MARJANUSZ POLAK FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA JAN-MAR
Kraków

Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe, ogólnobudowlane, wykonywanie suchych tynków. --- Praca na terenie Krakowa, Skawiny i okolic. Pracodawca zapewnia dowóz do pracy poza Kraków. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Monter

nowa oferta
ALUNIKOALUNIKO
Kraków

Firma budowlana zatrudni pracowników z Ukrainy do prac przy montażu elewacji zewnętrznych. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski. Koszty dojazdów i noclegów pokrywa Pracodawca. Praca na wysokości. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ , telefon: 54 41...

19.05.202419.05.2024