Filtruj

Praca Monter Budowlany - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Cieśla szalunkowy – Umowa o pracę

nowa oferta
GRUPA590 SP. Z O.O.GRUPA590 SP. Z O.O.
Rzeszów

Opis oferty pracy Monter szalunków - Dołącz do naszego zespołu! Praca od zaraz! Jeśli posiadasz doświadczenie jako monter szalunkowy lub pokrewne oraz prawo jazdy kat. B, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Co oferujemy? •Umowę o pracę •Pracę od poniedziałku do soboty •Szybki proces rekrutacji •Zak...

29.04.202429.04.2024

Monter fasad kamiennych, polska umowa

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż fasad z kamienia naturalnego, Przygotowanie i wypełnianie elementów, Montaż konstrukcji wsporczej, Praca na wysokościach, Praca na budynkach mieszkaniowych i przemysłowych. WYMAGANIA: Doświadczenie w montażu fasad, Mile widziane doświadczenie w pracy z kamieniem naturalnym,...

01.05.202401.05.2024

Dekarz/Monter rusztowań/Pomocnik ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Układanie i naprawa pokryć dachowych, Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów, Montaż i naprawa rynien, okien dachowych, kominów, Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań, Znajomości języka niemi...