Filtruj

Praca Monter Centralnego Ogrzewania - Warta

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA

KOTŁOWNIA SYLWESTER STANIUCHAKOTŁOWNIA SYLWESTER STANIUCHA
Warta

Zakres obowiązków: Montaż, deemontaż kotłów centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, instalacji wodno - sanitarnej, prace hydrauliczne. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie zawodowe budowlane - praca w okolicach Zduńsk...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Warta

Numer oferty: StPr/24/0416Obowiązki:Montaż, demontaż kotłów centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, instalacji wodno - sanitarnej, prace hydrauliczne.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania: - mile widzia...