Filtruj

Praca Monter Elektryk - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

PRACA za GRANICĄ !!! DLA MONTERÓW, MECHANIKÓW, ELEKTRYKÓW

nowa oferta
T.L.S. – TRANSPORT LOGISTIKT.L.S. – TRANSPORT LOGISTIK
Olsztyn

Poszukujemy monterów, pracowników fizycznych na PROJEKTY W CAŁEJ EUROPIE. Poszukujemy kandydatów:MonterówMechanikówElektrykówŚlusarzySpawaczyOperatorów wózków widłowychOd kandydatów wymagamy Doświadczenia na ww. stanowiskach, Odbyte kursy lub szkolenia, Gotowość do stałej pracy – różne lokalizacje w...

14.05.202414.05.2024

Brygadzista - Foreman prac kadłubowych

nowa oferta
NOWIMA SP. Z O.O.NOWIMA SP. Z O.O.
Olsztyn

Brygadzista - Foreman prac kadłubowych Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków prowadzenie projektu: planowanie prac, ustalanie potrzeb osobowych, sprzętowych i materiałowych, raportowanie postępów i dokumentacja, rozliczanie projektu ze zleceniodawcą koordynowanie budowy platformy morskiej w ...

Serwisant HVAC

SMART-HRSMART-HR
Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie przeglądów i bieżącą obsługę serwisową urządzeń, Wykonywanie diagnostyki, napraw i usuwanie usterek, Sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac. WYMAGANIA: Doświadczenia w pracy jako serwisant lub monter urządzeń chłodniczych, Umiejętności podstawowej di...

13.05.202413.05.2024