Filtruj

Praca Monter Elektryk - Siutkówek

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK-MONTER R138/1562-798/24

EKORYNIEC S. C.EKORYNIEC S. C.
Siutkówek

Zakres obowiązków: montaż paneli fotowoltaicznych Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe zawód - Elektryk* zawód - Monter urządzeń energetyki odnawialnej wykształcenie elektryczne lub doświadczenie zawodowe, praca w delegacji...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Budowlany

ALUNIKOALUNIKO
Włocławek

Firma budowlana zatrudni pracowników specjalności: murarz, glazurnik, hydraulik, elektryk, monter . Praca na miejscu na produkcji w miejscowości Łęg Witoszyn. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ lub osobiście na adres Łęg Witoszyn 1 trasa na Bobrowniki, telefon: 54 412 04 66....

28.06.202428.06.2024

Elektryk/Monter/Elektromonter/Automatyk/Pomocnik - Praca Polska/Europa

JAROSŁAW KURANTJAROSŁAW KURANT
Bądkowo

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy ISP Electrical Works, ogłaszamy nabór na stanowisko: Elektryk, Elektromonter, Automatyk Monter, Pomocnik Zakres obowiązków: prace ślusarskie montaż tras kablowych układanie kabli w trasach i kanałach kablowych montaż lamp, gniazd elektrycznych, włączniki...

12.03.202412.03.2024
od 5000 zł