Filtruj

Praca Monter Elementow Meblowych - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER MEBLI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gdańsk

Numer oferty: StPr/24/4484Obowiązki:Montaż mebli, lakierowanie natryskowe elementów meblowych, szlifowanie elementów meblowych. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 6-16 (zgodnie z ustalonym grafikiem).Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wy...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SAMODZIELNY STOLARZ MEBLOWY

SUNREEF VENTURE S. A.SUNREEF VENTURE S. A.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż mebli z wyciętych formatek na CNC, wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów, obróbka maszynowa elementów budowy mebla, praca z rysunkiem technicznym, obsługa elektronarzędzi i stacjonarnych maszyn, przestrzeganie przepisów bhp i porz...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

EMKO NADOLSCY SP. J.EMKO NADOLSCY SP. J.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż mebli, lakierowanie natryskowe elementów meblowych, szlifowanie elementów meblowych. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 6-16 (zgodnie z ustalonym grafikiem). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe sprawność manualna, mile widziane doświadc...