Filtruj

Praca Monter Elementow - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik montera konstrukcji stalowych

TAROLBUD SP. Z O.O.TAROLBUD SP. Z O.O.
Płock

Pomoc przy montażu konstrukcji stalowych. Płock (w. Mazowieckie). Umowa o pracę. Od 25 zł/h netto + premie. Praca w systemie jednozmianowym. Pon- sob. Zakwaterowanie, dojazd do pracy. Zadania :1.wyładunek materiału2.przygotowanie do wznoszenia konstrukcji ( zaczepienie na hak zawiesia i kontrola pod...

08.05.202408.05.2024

Monter Płyt Warstwowych

ALDONAALDONA
Płock

Twój zakres obowiązków: - Montaż elementów elewacji z blachy na obiektach przemysłowych; - Praca na wysokości; Nasze Wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 3 lata; - Umiejętność pracy z blachą; - Brak lęku wysokości; - Znajomość języka angielskiego będzie atutem, ...

30.10.202330.10.2023
od 22000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter zamków / elektrozaczepów

BIRA SP. Z O.O. SP. K.BIRA SP. Z O.O. SP. K.
Janki

BIRA to polski producent elektrozaczepów i zamków z ponad 30 letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Twój zakres obowiązków prace obróbcze i montażowe niewielkich elementów obsługa prostych przyrządów produkcyjnych, maszyn i narzędzi Nasze wymagania zdolności manualne do prac precyzyjny...

17.04.202417.04.2024