Filtruj

Praca Monter Hydraulik - Kępno

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER-HYDRAULIK

POLSERWIS WOJCIECH LIEBNERPOLSERWIS WOJCIECH LIEBNER
Kępno

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, C.O. oraz gazowej, wykonywanie przyłączy instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, montaż armatury sanitarnej, montaż wentylacji i klimatyzacji. Wymagane prawo jazdy kat. B. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Hydraulik umi...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Hydraulik/Pomocnik Hydraulika Niemcy ok. Frankfurt am Main

JACEKJACEK
Namysłów

Witam, poszukiwani są ludzie do pracy (Niemcy głównie okolice Frankfurtu nad Menem, ale nie tylko) Hydraulik, pomocnik hydraulika (z jakim kolwiek doświadczeniem) Płatne na godzinę, stawka zależna od umiejętności oraz stopnia komunikacji w języku niemieckim. Dobrze jakby była to osoba mobilna(równ...

20.06.202420.06.2024
od 10000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie