Filtruj

Praca Monter Instalacji Chlodniczych - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KALDO TOMASZ I PRZEMYSŁAW CZAJA SP. J.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KALDO TOMASZ I PRZEMYSŁAW CZAJA SP. J.
Kraków

Zakres obowiązków: Montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. umowa o prace na okres próbny 1 miesiące z możliwością przedłużenia Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pozostali monterzy i konserwatorzy instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych umiejętność - przestrzeganie z...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwani monterzy klimatyzacji - Kraków

OGARNIEMY.COMOGARNIEMY.COM
Kraków

Zatrudnimy Ekipy Pracowników do Wykonania Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych! Jesteśmy renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą od 2003 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych dla najbardziej wymagających klientów, w ty...

21.05.202421.05.2024
od 25 zł

Monter instalacji Sanitarnych, grzewczych, chłodniczych i wentylacji

nowa oferta
TOPINSTALLTOPINSTALL
Myślenice

Firma instalacyjna z wieloletnim doświadczeniem poszukuje monterów pomp ciepła, klimatyzacji i instalacji sanitarnych. Jeśli jesteś samodzielnym i kompetentnym fachowcem lub chcesz się nauczyć tego zawodu, zapraszamy do naszego zespołu. Praca polega na montażu i serwisie systemów grzewczych, chłodn...

04.06.202404.06.2024
od 4200 zł