Filtruj

Praca Monter Instalacji Elektrycznych - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER REKLAM

STUDIA OFF S. C.STUDIA OFF S. C.
Olsztyn

Zakres obowiązków: Montaż reklam, instalacje niskonapięciowe, aplikacja folii, prace pomocnicze. Godziny pracy 8-16 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 1 Doświadczenie zawodowe - 1 rok. Mile widziane uprawnienia elektryczne oraz uprawnienia na wózki widło...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

IT-ONE SEBASTIAN JASNOCHIT-ONE SEBASTIAN JASNOCH
Olsztyn

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji okablowania strukturalnego oraz elektrycznego. Podłączanie, montaż urządzeń. Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe zawód - Elektryk* zawód - Elektromonter instalacji elektrycznych uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci ...

25.03.202425.03.2024

Zatrudnię montera instalacji elektrycznych

HENRYKHENRYK
Dywity

Zatrudnię montera instalacji elektrycznych Firma z ugruntowaną pozycją na rynku od 1994 roku. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko montera instalacji elektrycznych ( systemy: sygnalizacji pożaru - SSP, włamania i napadu - SSWiN, telewizji dozorowej - CCTV). Oferujemy: ·stab...

17.04.202417.04.2024
od 4400 zł