Filtruj

Praca Monter Instalacji Gazowych - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant HVAC

nowa oferta
SMART-HRSMART-HR
Łódź

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Wykonywanie przeglądów i bieżącą obsługę serwisową urządzeń, Wykonywanie diagnostyki, napraw i usuwanie usterek, Sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: Doświadczenia w pracy jako...

12.05.202412.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter serwisant systemów klimatyzacji.

AUTOMATYKA CHŁODNICZAAUTOMATYKA CHŁODNICZA
Łódź

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni instalatora/ serwisanta do montażu/serwisu instalacji klimatyzacji.Od kandydatów oczekujemy:- uprawnienia F-gazowe (mile widziane) lub gotowość do ich pozyskania- uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane) lub gotowość do ich pozyskania- umiejętność pracy w zespol...

20.04.202420.04.2024

MONTER / POMOCNIK MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAN-TECH WOJCIECH GRABARZPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAN-TECH WOJCIECH GRABARZ
Mogilno Duże

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych: wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe chęć do pracy, czasowość, dyspozycyjność...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 2,6131 s