Filtruj

Praca Monter Instalacji Hydraulicznych - Lubelskie

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

ZDZISŁAW ROMAN CZARNY USŁUGI HYDRAULICZNE ZDZICHTEXZDZISŁAW ROMAN CZARNY USŁUGI HYDRAULICZNE ZDZICHTEX
Lublin

Zakres obowiązków: Montaż urządzeń i instalacji sanitarnej, rur i sieci wodno-kanalizacyjnej. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - zaangażowanie, zdolności techniczne umiejętność - umiejętność montowania hydrauliki umiejętność - posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami staż ...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRO-INSTAL USŁUGI HYDRAULICZNE I OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PRESZPRO-INSTAL USŁUGI HYDRAULICZNE I OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PRESZ
Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - umiejętność pracy w zespole umiejętność - Monter instalacji i urządzeń sanitarnych Doświadczenie zwodowe mile widziane, chęć do pracy, is...

06.06.202406.06.2024

Monter Instalacji Hydraulicznych i Grzewczych

SYLWEKSYLWEK
Tomaszów Lubelski

Zatrudnimy Montera Instalacji Sanitarnych i Gazowych! Czy masz doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych? Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie! Wymagania: -Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych -Znajomość materiałów oraz narzędzi używanych przy instalacjach ...

04.01.202404.01.2024
od 4300 zł