Filtruj

Praca Monter Instalacji Hydraulicznych - Złotoryja

1-3 z 3 ofert pracy

Monter (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Złotoryja

Obowiązki: konserwacja, wymiana oraz ewentualne naprawy kontenerów, montaże kontenerów w moduły, wykonywanie różnego typu instalacji (instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, centralne ogrzewanie), montaż instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych, proste prace z insta...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter kontenerów modułowych - praca od zaraz!

KAROLINAKAROLINA
Złotoryja

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych , tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Niezależnie, czy jesteś młodym człowiekiem szukającym pierwszej pracy, czy profesjonalistą planującym kolejny krok w karierze zawodowej, jesteśmy...

22.08.202422.08.2024
od 5000 zł

Praca dla montera klimatyzacji - Monachium (start 16.09.2024)

EMANUELEMANUEL
Legnica

Firma wykonująca instalacje elektryczne oraz hydrauliczne poszukuje montera klimatyzacji na własnej działalności na długoterminowe zlecenie w Niemczech. współpraca oparta na zleceniu/zamówieniu usługi budowlanej (b2b) stawka zależna od doświadczenia/znajomości języka niemieckiego zakres prac: mon...

od 18000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie