Filtruj

Praca Monter Instalacji I Urzadzen Sanitarnych - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Monter instalacji sanitarnych (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Gdańsk

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 14,50 EUR brutto / godzinę + 48,00 EUR/godz. diety zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tyd...

09.05.202409.05.2024

Monter instalacji grzewczej i sanitarnej Start: Poniedzialek / praca za granica DE

nowa oferta
TIEMPA PERSONALLEASING GMBHTIEMPA PERSONALLEASING GMBH
Gdańsk

Tiempa Personalleasing GmbH to biuro pośrednictwa pracy specjalizujące się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckiego przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę zawartą z zagranicznym pracodawcą, zakwat...

07.05.202407.05.2024

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

nowa oferta
Gdynia

Zakres obowiązków: wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych, łączenie i uszczelnianie rur, montowanie urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody i gazu, odczytywanie rysunku technicznego, przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, montowanie prz...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0623 s