Filtruj

Praca Monter Instalacji I Urzadzen Sanitarnych - Jaworzno

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-INSTALACYJNE VRG SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-INSTALACYJNE VRG SP. Z O.O. SP. K.
Jaworzno

Zakres obowiązków: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych montuje instalacje i urządzenia sanitarne tj. zimnej i ciepłej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania, wentylacyjno-klimatyzacyjne w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, przygotowuje i montuje przewody, montuje...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

nowa oferta
BUD-LEP-SERWIS TOMASZ LEPIARCZYKBUD-LEP-SERWIS TOMASZ LEPIARCZYK
Chorzów

Zakres obowiązków: Montowanie instalacji sanitarnych, wodno - kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Monter instalacji i urządzeń sanitarnych umiejętność - prawo jazdy kat. B mile widziane staż pracy ogółem - lata: ...

15.05.202415.05.2024