Filtruj

Praca Monter Instalacji I Urzadzen Sanitarnych - Kruszwica

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH-DOPOSAŻENIE (NR 1726)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HYDRA TOMASZ WIETRZYKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HYDRA TOMASZ WIETRZYKOWSKI
Kruszwica

Zakres obowiązków: Prace serwisowe nad kotłami, prace przygotowawcze, montarz instalacji i urządzeń sanitarnych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie zawodowe...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kruszwica

Numer oferty: StPr/24/1726Obowiązki:Prace serwisowe nad kotłami, prace przygotowawcze, montarz instalacji i urządzeń sanitarnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Wiejska 18, 88-153 Kruszwica, powiat: ...