Filtruj

Praca Monter Instalacji Sanitarnych - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

Monter instalacji sanitarnych

ARKADIUSZARKADIUSZ
Jarosław

W związku z rozwojem firmy, M-Engineering Sp. z o. o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko montera instalacji sanitarnych oraz przemysłowych. Wymagania: - umiejętność pracy w zespole, - uczciwość, rzetelność, - dbałość o powierzony sprzęt - ukończone 18 lat - zaangażowanie i chęci do prac...

07.01.202407.01.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER WENTYLACJI

JACEK MUSAK AIJ-KLIMAJACEK MUSAK AIJ-KLIMA
Żurawica

Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych (wentylacji, wody technologicznej) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane prawo jazdy kat. B. Możliwość przyuczenia do zawodu. Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji. Praca na terenie Polski. Pracodawca zapewnia...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ROBOTNIK BUDOWLANY - ZATRUDNIĘ

MONTERES SP. Z O.O.MONTERES SP. Z O.O.
Przeworsk

Firma budowlana w branży: instalacje i sieci sanitarne, zatrudni:ROBOTNIKÓW BUDOWLANYCHMONTERÓW INSTALACJI I SIECI SANITARNYCHTwój zakres obowiązków:Zatrudnimy samodzielne i odpowiedzialne osoby z doświadczeniem w zawodzie oraz chętne osoby do przyuczenia.Nasze wymagania:mile widziane prawo jazdy ka...

05.03.202405.03.2024