Filtruj

Praca Monter Instalacji Sanitarnych - Koźmin Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE PRO-MET H.KOBUSIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE PRO-MET H.KOBUSIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J.
Koźmin Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, j. polski komunikatywny Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy okres próbny 2 m-ce Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - polski (...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Jarocin

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

05.05.202405.05.2024

MAI - FIL BARTOSZ ŁAWNICZAKMAI - FIL BARTOSZ ŁAWNICZAK
Pogorzela

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

23.04.202423.04.2024