Filtruj

Praca Monter Instalacji Sanitarnych - Koźmin

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE PRO-MET H.KOBUSIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE PRO-MET H.KOBUSIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J.
Koźmin Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, j. polski komunikatywny Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy okres próbny 2 m-ce Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - polski (...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter/Zgrzewacz rur

nowa oferta
NETWORKEAST PERSONALBERATUNGNETWORKEAST PERSONALBERATUNG
Koło

Informacje ogólne:Jesteśmy firmą działającą na zlecenie niemieckich firm szukających wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej w Niemczech. Umowy o pracę są podpisywane tylko i wyłącznie z pracodawcą na niemieckich warunkach. My pomagamy zatrudnionym pracownikom w załatwieniu wszelkich formalnoś...

10.05.202410.05.2024