Filtruj

Praca Monter Instalacji Sanitarnych - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

ZIS ZAWIDZKI JANZIS ZAWIDZKI JAN
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Prawo jazdy kat. B Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

nowa oferta
Siedlików

Zakres obowiązków: Montaz instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz CO Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

18.05.202418.05.2024

Monter Instalacji Sanitarnych

TOMASZTOMASZ
Daniszyn

Zatrudnię montera sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej z doświadczeniem. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego dośw...

13.05.202413.05.2024
od 6900 zł