Filtruj

Praca Monter Instalacji Sieci - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁEJ PODLASKIEJPOWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Biała Podlaska

organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, instalacja, konfigurowanie, testowanie urządzeń telekomunikacyjnych, demontowanie nieczynnych linii lub urządzeń telekomunikacyjnych (godziny pracy 8-16)...

12.04.202412.04.2024

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Zakres obowiązków: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, instalacja, konfigurowanie, testowanie urządzeń telekomunikacyjnych, demontowanie nieczynnych linii lub urządzeń telekomunikacyjnych (godziny pracy 8-16) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie...

Monter instalacji sanitarnych wod-kan, sieci zewnętrzne

KRZYSIEKKRZYSIEK

Monter instalacji sanitarnych wod-kan, Praca na terenie woj. Lubelskiego-w zależności od lokalizacji kontraktu Liczba etatów: 6 WYMAGANIA: doświadczenie na stanowisku montera - kanalizacja grawitacyjna/tłoczna, kanalizacja deszczowa, wodociągi - warunek konieczny; prawo jazdy kategorii B - wa...

11.04.202411.04.2024
od 6000 zł