Filtruj

Praca Monter Instalacji Sieci - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

IRIS TELECOMMUNICATION POLAND SP. Z O.O.IRIS TELECOMMUNICATION POLAND SP. Z O.O.
Bydgoszcz

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. to spółka usługowo-serwisowa z Grupy NOKIA. Zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, budowy, nadzoru, utrzymania i modernizacji szerokopasmowych oraz mobilnych sieci telekomunikacyjnych na terenie całego kraju. Obecnie do ...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HYDRAULIK - INSTALATOR FONTANN(NR 1094)

KORRO PLUS JOANNA KOPEĆKORRO PLUS JOANNA KOPEĆ
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Montaż rur PE, skręcanych, łączonych elektrooporowo, łączenie rur PCV klejonych, kanalizacyjnych PCV, montaż pomp, praca na budowach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Monter sieci i instalacji sanitarnych* umiejętność - prawo...

19.04.202419.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0307 s