Filtruj

Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

MONTAŻYSTA INSTALACJI WENTYLACYJNYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/0358Obowiązki:Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Monter instalacji (wymagany staż - lata: 1) Prawo jazdy kat.B Wykształcenie: średnie zawodowe zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania:Miejs...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

AIR-SERVIS HENRYK WOJNAROWSKIAIR-SERVIS HENRYK WOJNAROWSKI
Rzeszów

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wentylacyjnych i innych instalacji przemysłowych. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Monter instalacji umiejętność - Prawo jazdy kat.B Miejsce pracy: według zleceń....

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Instalacji Sanitarnych-Niemcy

BDS INSTAL SERWISBDS INSTAL SERWIS
Głogów Małopolski

Firma BDS INSTAL Serwis Sp. z o.o. Sp. K. działa w szeroko rozumianej branży sanitarnej, oferując kompleksowe prace w zakresie projektowania, wykonawstwa, modernizacji, oraz serwisu instalacji grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych, gazowych, przemysłowych oraz klimatyzacji. Poszukujemy pracownikó...

24.01.202424.01.2024
od 11000 zł