Filtruj

Praca Monter Instalacji Wodno Kanalizacyjnych - Sulechów

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER INSTALACJI WODNO - KANALIZACYJNYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sulechów

Numer oferty: StPr/24/0423Obowiązki:Montaż instalacji wod. - kan. - praca Polska lubuskieWymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:doświadczenie zawodowe mile widzianeMiejsce pracy: Jana Pawła II 33, 66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubus...

28.05.202428.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KONSERWATOR-HYDRAULIK

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJIMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
Zielona Góra

Zakres obowiązków: Konserwacja, naprawy, remonty obiektów i wyposażenia. Nadzór i utrzymanie w stałej sprawności i usuwanie awarii instalacji wodno- kanalizacyjnej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, centralnego ogrzewania oraz urządzeń sanitarnych. Wynagrodzenie od 5.200,00 + dodatek stażowy. Osoby ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Numer oferty: StPr/24/0700Obowiązki:Konserwacja, naprawy, remonty obiektów i wyposażenia. Nadzór i utrzymanie w stałej sprawności i usuwanie awarii instalacji wodno- kanalizacyjnej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, centralnego ogrzewania oraz urządzeń sanitarnych. Wynagrodzenie od 5.200,00 + dodatek ...