Filtruj

Praca Monter Instalacji Wodnych - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

Spawacz / Monter / Hydraulik / Elektryk przemysłowy praca w Niemczech

DOMINIKA BUDZIANOWSKADOMINIKA BUDZIANOWSKA
Poznań

Aktualnie pilnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska, wymagane auto na wyjazd i znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego . Praca w Niemczech ale posiadamy również oferty pracy w Szwajcarii, Holandii i Danii. 1. Spawacz MAG/TIG Zakres obowiązków: Spawanie elementów zgodnie z rysunkami i...

21.05.202421.05.2024
od 13000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

COLD-HOT MACIEJ FENGER USŁUGI PROJEKTOWO-WYKONAWCZE INŻYNIERII ŚRODOWISKACOLD-HOT MACIEJ FENGER USŁUGI PROJEKTOWO-WYKONAWCZE INŻYNIERII ŚRODOWISKA
Poznań

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wodnych, gazowych, CO Praca na terenie Poznania. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe umiejętność - czytanie rysunków technicznych umiejętność - doświadczenie - 2 lata staż pracy ogółem - lata: 2 Uprawnienia gazowe, energetyczne. Mile widzi...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0468 s